maneli

مشخصات

موارد دیگر
آروم و عادي
maneli
2 کاربر
10 پست
2 دیدگاه
0000-00-00 [1398 سال ]
f -

دنبال شدگان

دعوت شدگان توسط این کاربر

تا کنون 0 کاربر توسط "maneli" به جامعه مجازي پارسه فیس دعوت شده اند.
برای دعوت از دوستانتان به بخش ارسال دعوتنامه و یا پیشنهاد عضویت با لینک دعوتنامه شخصی مراجعه نمائید.

بارکد اختصاصي

تبلیغات متنی

maneli
maneli
1. اختلاس و فساد مالی در دولتهای قبل مخصوصا اصلاحات نیز موارد متعددی داشته است !

شهرام جزایری، هواپیمای شخصی خاتمی، پرونده استات اویل و ...[لینک ضمینه]2. حفظ ارزش پول ملی در دوران خاتمی و تا حدود یکسال باقیمانده دولت احمدی نژاد تقریبا برابر بود !

یعنی در صورتی که جنگ ارزی و فشارهای اقتصادی یک سال و نیم پایانی دولت دهم نبود، چه بسا رکورد دولت اصلاحات نیز زده می شد .[لینک ضمینه]3. در مورد ادعای غلط "درآمد پایین تر دولت خاتمی نسبت به احمدی نژاد" اینجا مفصلا توضیح داده ایم:[لینک ضمینه]4. اهانت های خاتمی به اسلام و منتقدان ، و همچنین سکوت وی در برابر مواضع اهانت بار یارانش در حافظه تاریخ ثبت است .
maneli
maneli

maneli
maneli

maneli
maneli

maneli
maneli
کرسنت به زبان ساده

درزمانی كه بیژن زنگنه وزیر نفت خاتمی بود، یك قرارداد عظیم صادرات گاز 25 ساله باشركت اماراتی (كرسنت) بست!

ولی بجای اینكه قیمت گاز به صورت شناور ومتناسب باافزایش نرخ جهانی محاسبه بشه، بصورت تقریبا ثابت تعیین شد!

آش اونقدر شور بود كه بعدازانتقادات كیهان، روحانی كه اون زمان دبیر شورای عالی امنیت ملی بود هم به خاتمی اعتراض کرد.

ازاون طرف توكشور نروژ وقتی داشتن حساب‌های مالی یك شركت‌ بزرگ نفتی شون به نام «استات‌اویل» رو بررسی می‌كردن، به چند پرداخت مشكوك برخوردن! ازمدیران اون شركت بازجویی شد و تهش معلوم شد كه این پولها بحساب یه بابایی بنام «عباس یزدان‌پناه» واریز شده تا بتونن توی توسعه پارس‌جنوبی با ایران همكاری كنن!

حالا عباس كیه؟! نروژی‌ها آمار می‌گیرن می‌بینن این بابا توایران هیچ‌كار‌ست! می‌پرسن پس واسه چی بهش این رشوه‌های كلان رو دادین؟! میگن كه این بابا واسطه‌ ما با «جونیور» بود! جونیور دیگه چه جونوریه؟! میگن نمیدونیم، ولی یه ایمیل به نام کپل داره وهر وقت باهاش جلسه میذارم كارا ردیف میشه!

ماجرا واسه ایران هم جذاب شد. آمار می‌گیرن می‌بینن بله! عباس قصه‌ ما، رفیق گرمابه وگلستان آقامهدی خودمونه!

خلاصه، معلوم میشه كه مهدی شیتیل می‌گرفته و از اینور كارها رو با بیژن راست و ریس میكرده!
بعدها مشخص شدكه كرسنت هم چند تا پرداخت كلفت بحساب عباس داشته! واسه همین دولت محمود زد زیر میز وگفت مهدی وبیژن قانون رو زیر پاگذاشتن و رشوه گرفتن و قرارداد رو هوا!
كرسنت شكایت كرد دادگاه لاهه. دومرحله دادگاه لاهه به نفع ما تموم شد. تااینكه حسن‌آقا، بیژن رو نامزد وزارت نفت كرد. چون پای جونیور قصه وسط بود... روز رای اعتماد معلوم شد كاری كه غول نمیتونه بکنه، بعضی ازوزرا میتونن، علیرغم مخالفت دلواپسای مجلس، اکثریت رأی اعتماد داد!

آقابیژن دوباره شد وزیر نفت. عباس هم كه با اعتراف

maneli
maneli

اشتراک دهندگان :
maneli
maneli
«آیین محمد چنان خردمندانه است که برای تبلیغ آن هیچ نیازی به جبر و قهر نیست. کافی است که اصول آن را به مردم بفهمانند تا همه به آن بگرایند»
ولتر در ستایش قرآن می‌گوید: «من یقین دارم اگر قرآن و انجیل را به یک فرد غیر متدین ارائه دهند، او حتماً قرآن را بر می‌گزید؛ زیرا کتاب محمدJ در ظاهر افکاری را تعلیم می‌دهد که به اندازه کافی بر مبنای عقلی منطبق است (شاهد، اعجاز قرآن از دیدگاه مستشرقان، 1386: 124)....
به نظر می‌رسد مخالفت آیین مسیحیت با عقل، ولتر را از مسیحیت دور کرد و در مقابل، مطابق بودن احکام اسلامی با عقل و فطرت، وی را به آیین اسلام جذب کرد. خود در این باره می‌گوید: «خدایا من مسیحی نیستم؛ زیرا می‌خواهم تو را بهتر دوست داشته باشم» (آل‌اسحاق خوئینی، اسلام از دیدگاه دانشمندان جهان، 1370: 296).

maneli
maneli

اشتراک دهندگان :
maneli
maneli

طراحي و اجرا: parsehost.in
جامعه مجازي پارسه فیس يک سايت کاربر محور است.
مديريت سايت مسئوليتي در قبال مطالب ارسالي کاربران ندارد.
آیپی (IP) شما: 18.210.23.15