رتبه گروه

رتبه بر اساس تعداد ارسال : 12

رتبه بر اساس تعداد کاربر : 69

کاربران گروه

نمایش همه

مدیران گروه

نمایش همه

آخرین بازدیدکنندگان گروه

جدیدترین کاربران عضو شده

تبليغات متني

دلنوازان

گروه عمومی · 253 کاربر · 43145 پست

ارسال به دلنوازان

سپيده خانوم
سپيده خانوم
به پاييز بگو اگر مي آيي
با صداي خش خش جاروي رفتگر بربرگهاي خيابان بيا
با مدادشیرنشان، با پاك كن دورنگ بيا
با بوي كاغذ كاهي با نايلون پشت جلد كتاب بيا
به پاييز بگو اگر مي آيي
با نان و پنير ، يك استكان چاي شيرين با بوسه مادر بيا
باقصه هاي صبح راديو با لبخند همكلاسي با سلام فراش مدرسه بيا
بيا
برگ هاي زرد را از دستم بگير خاطراتم را نمي دهم بگذار سبز بماند...


دیدگاه · · بروزرسانی · · · 1394/06/30 - 15:42 در دلنوازان
      سلامتي دوستان مجازي

    2 نفر اين را مي پسندند
سپيده خانوم
سپيده خانوم
شیطان را دیدم !نشسته بر بساط صبحانه و آرام لقمه برمی داشت ...
گفتم: ظهر شده، هنوز بساط کار خود را پهن نکرده ای؟ بنی آدم نصف روز خود را بی تو گذرانده اند.
شیطان گفت: خود را بازنشسته کرده ام. پیش از موعد.
گفتم: به راه عدل و انصاف بازگشته ای ؟یا سنگ بندگی خدا به سینه می زنی؟
گفت: من دیگر آن شیطان توانای سابق نیستم. دیدم انسان ها، آنچه را من شبانه به ده ها وسوسه پنهانی انجام می دادم، روزانه به صدها دسیسه آشکارا انجام می دهند. اینان را به شیطان چه نیاز است؟
شیطان در حالی که بساط خود را برمی چید تا در کناری آرام بخوابد، زیر لب گفت: آن روز که خداوند گفت بر آدم و نسل او سجده کن، نمی دانستم که نسل او در زشتی و دروغ و خیانت، تا کجا می تواند فرا رود ، و گرنه در برابر آدم به سجده می رفتم و می گفتم که: همانا تو خود پدر شیاطینی.


دیدگاه · · بروزرسانی · · · 1394/06/30 - 15:19 در دلنوازان
      سلامتي دوستان مجازي

    2 نفر اين را مي پسندند
سپيده خانوم
سپيده خانوم

اسفند: شما مدام به خود امیدواری می‌دهید که حتما فردا از امروز بهتر است، اینکه شما به ﺁینده‌تان امیدوار هستید بسیار مثبت و انگیزه ساز است، اما لازم است که گام‌های مثبتی را نیز در این مسیر بردارید. شما تا حدودی سطحی بین شده‌اید. تنها تفکر در رابطه با مسائل و مشکلات راه حلی را پیش پای شما نمی‌گذارد باید برای این کار قدم‌هایی را بردارید و فعالیت‌هایی را اجرا کنید.


2 دیدگاه · · بروزرسانی · · · 1394/06/30 - 12:52 در دلنوازان
      سلامتي دوستان مجازي

    1 نفر اين را مي پسندند
سپيده خانوم
سپيده خانوم

بهمن: در روابط خانوادگی خود تا حدودی دچار مشکل شده اید به همین دلیل بسیار ناراحت و غمگین شده‌اید و دیگر توان و قدرت ادامه کارهای اجتماعی‌تان را ندارید. شما به خانواده‌تان بیش از حد اهمیت می‌دهید تا حدی که تمام منافع، هیجانات، خوشبختی‌های خود را به خاطر ﺁنها به هدر داده اید و خود را از تمام ﺁنها محروم کرده‌اید. بین زندگی خودتان و زندگی اعضای خانواده‌تان تعادل برقرار سازید.


دیدگاه · · بروزرسانی · · · 1394/06/30 - 12:24 در دلنوازان
      سلامتي دوستان مجازي
سپيده خانوم
سپيده خانوم

دی: شما هنگامی که صحبت‌هایتان را با دیگران دارید برای نتیجه و تاثیرات ﺁن نگران هستید به همین دلیل در بیشتر مواقع سکوت احتیار می‌کنید. بهتر است تا این حد به موضوعات بد بین نباشید زیرا با بد بینی که دارید بسیاری از شانس‌های خود را از دست خواهید داد. با قاعده‌های زندگی هم گام شوید.


دیدگاه · · بروزرسانی · · · 1394/06/30 - 12:23 در دلنوازان
      سلامتي دوستان مجازي
سپيده خانوم
سپيده خانوم

ﺁبان: شما در تصمیم گیری‌های مهم زندگی خود نقشی زیادی ندارید یا این تصمیمات برای شما گرفته می‌شود یا این که خودتان تمایلی ندارید برای ﺁینده‌تان برنامه ریزی کنید به همین دلیل هر حرفی را که بقیه به شما می‌گویند برایتان تفاوتی ندارد، صحبت‌هایشان درست باشد یا نادرست فقط ﺁنها را اجرا می‌کنید. این قدر بی انگیزه به کارهایتان ادامه ندهید برای ادامه زندگی‌تان باید انگیزه داشته باشید تا موفق شوید.


دیدگاه · · بروزرسانی · · · 1394/06/30 - 12:22 در دلنوازان
      سلامتي دوستان مجازي
سپيده خانوم
سپيده خانوم

ﺁذر: شما در این روزها استرس‌های فراوانی را در قلب خود احساس می‌کنید به همین دلیل نمی‌توانید کارهایتان را انجام دهید و بسیاری از کارهای شما ناتمام بر روی زمین مانده‌اند. مهم این است که در تمام تصمیماتی که می‌گیرید موفق شوید مهم این است که شما تمام تلاش خود را برای پیشبرد کارهایتان انجام داده‌اید.


دیدگاه · · بروزرسانی · · · 1394/06/30 - 12:21 در دلنوازان
      سلامتي دوستان مجازي
سپيده خانوم
سپيده خانوم

مهر: شما می‌خواهید کارها و فعالیت‌های تازه‌ای را ﺁغاز نمایید اما برای این کارها جرات و جسارت لازم را ندارید. بهتر است بدانید تمام افرادی که موفق شده‌اند ﺁنها نیز مثل شما روزی جرات شروع و استارت کارهای را نداشتند و با این که می‌دانستند در خلا هستند و از ﺁینده‌شان خبری نداشتند، اما این کارها را ﺁغاز کردند. صحبت‌هایی را که در قلب خود دارید و فقط مختص به شما می‌شوند زیرا این مسائل فوق العاده خصوصی هستند را نباید با اشخاص دیگر در میان بگذارید زیرا به ضرر شما تمام می‌شود.


دیدگاه · · بروزرسانی · · · 1394/06/30 - 12:19 در دلنوازان
      سلامتي دوستان مجازي
سپيده خانوم
سپيده خانوم

شهریور: شما به دنبال شروع کسب و کار یا فعالیتی هستید که شما را تا حدودی از محیط خانه دور کند و بیشتر وقت خود را در محیط بیرون بگذرانید. اما به نظرتان این کار غیر ممکن می‌رسد زیرا احساس می‌کنید در محیط خانه به شما احتیاج دارند به همین دلیل تا حدودی بر سر دو راهی قرار گرفته‌اید. اما نگرانی شما بی مورد است زیرا شما دارای توانایی فوق العاده‌ای هستید که می‌توانید بین فعالیت‌های بیرون و داخل منزل‌تان به راحتی تعادل برقرار سازید.


دیدگاه · · بروزرسانی · · · 1394/06/30 - 12:18 در دلنوازان
      سلامتي دوستان مجازي
سپيده خانوم
سپيده خانوم

مرداد: شما در روزهای گذشته دچار حالت‌هایی از افسردگی شده بودید البته در حال حاضر نیز کمی این حالت را حفظ کرده‌اید اما نسبت به روزهای گذشته‌تان بسیار این حالت در شما کاهش پیدا کرده است. شما به صحبت‌ها و نصیحت‌های دیگران که می‌شنوید عمل می‌کنید و موفقیت‌هایی که تا کنون کسب کرده بودید نیز تا حدودی به همین دلیل است. برای این که کاری را ﺁغاز کنید به دنبال هیچ محرکی نباشید، شما باید خودتان این محرک را در خودتان بیدار کنید.


دیدگاه · · بروزرسانی · · · 1394/06/30 - 12:17 در دلنوازان
      سلامتي دوستان مجازي
صفحات: 1 2 3 4 5
طراحي و اجرا: parsehost.in
جامعه مجازي پارسه فیس يک سايت کاربر محور است.
مديريت سايت مسئوليتي در قبال مطالب ارسالي کاربران ندارد.
آیپی (IP) شما: 18.234.51.17